Derby těstě pro domácí Neštěmice

Review_Nestemice_venku

Přátelské utkání

Středa 2. 3. 2016 – 18:00 – Umělá tráva FK Neštěmice

FK ČESKÝ LEV NEŠTĚMICE vs. TJ MOJŽÍŘ 4:3 (2:2)

Loni v létě se přátelské derby utkání s Neštěmicemi kvůli nepřízni počasí neodehrálo. Ani tuto středu nám počasí příliš nepřálo, ale umělá tráva v Neštěmicích byla i přesto výborně připravena a tak se fanoušci dlouho očekávaného derby nakonec dočkali.

Ve velmi vyrovnaném utkání padlo celkem 7 branek, přičemž mnoho šancí na obou stranách ještě zůstalo nevyužito. O jednu branku šťastnější byli nakonec domácí Neštěmice, které po celé utkání drželi míč více na svých kopačkách, zatímco naše mužstvo hrálo velmi jednoduše ale za to účelně.

Poměrně brzy v úvodu utkání jsme šli jako první do vedení, když dobře rozehraný rohový kop uklidil hlavou na zadní tyč Vít Fiala. Neštěmice dokázali poměrně brzy odpovědět dvěma slepenými góly Jaroslava Paseky a Matěje Růžičky a otočili vývoj utkání. V závěru prvního poločasu jsme se však vyrovnávací brankou Jana Sládečka po brejkové situaci a centru ze strany vrátili do zápasu – 2:2.

Ve druhém poločase se celkem dlouho čekalo na změnu ve skóre. Nakonec se dokázali gólově prosadit domácí a to hned dvakrát. Nejprve se po naší zbytečné ztrátě na polovině hřiště již podruhé v utkání trefil rychlonohý Matěj Růžička a o chvíli později si střílený centr ze strany nešťastně srazil do vlastní branky Josef Růžek. V samotném závěru utkání pak už jen snížil Michal Tichovský, který po centru ze strany dorazil hlavou míč do prázdné branky – 4:3.

Branky: Matěj Růžička 2, Jaroslav Paseka a vlastní Josef Růžek – Vít Fiala, Jan Sládeček a Michal Tichovský

Sestava Mojžíře: Šimon Kubec (46´ Michal Kubec) – Jan Králik, Adam Jankovský, Josef Růžek, Filip Chrudimský – Jaroslav Zabloudil, Vít Fiala, Jakub Sikora, Jan Sládeček – Michal Tichovský, David Kubala (46´ Aleš Vitásek)


Příští utkání:

7. kolo Zimního poháru v Děčíně – 6. 3. 2016 – 17:30 – Umělá tráva FK Junior Děčín

FK JUNIOR DĚČÍN U19 vs. TJ MOJŽÍŘ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *