Domácí vítězství nad posledními Křešicemi znamená posun na 6. místo

Review_Kresice_doma

7. kolo – I.A třída – skupina A

Sobota 3. 10. 2015 – 16:00 – Hřiště TJ Mojžíř

TJ MOJŽÍŘ „A“ vs. FK KŘEŠICE 3:0 (1:0)

V dalším mistrovském utkání I. A třídy jsme na svém hřišti přivítali soupeře z Křešic. Proti poslednímu celku tabulky bylo naší povinností zvítězit a potvrdit tak 3 body z Velkého Šenova. To se nám po výhře v poměru 3:0 podařilo a posunuli jsme se na 6. místo tabulky.

Do utkání jsme již od začátku vstoupili aktivně a připravili jsme si hned několik zajímavých příležitostí. Ujala se ale až střela Aleše Vitáska z pokutového kopu, který rozhodčí nařídil po ruce hostujícího hráče ve vápně. Vstřelená branka však paradoxně trochu utlumila náš tlak a Křešice se pomalu začali dostávat do hry. Několik důležitých zákroků si tak musel připsat i brankář Šimon Kubec. Skóre se však v prvním poločase již neměnilo a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Hned v 10. minutě druhého poločasu se nám podařilo vsítit uklidňující druhou branku a navýšit tak své vedení. Po chybě v rozehrávce hostí se mezi nohy brankáře trefil opět Aleš Vitásek. Ve zbývajícím průběhu utkání jsme již spíše kontrolovali své vedení, které se nám ještě v 90. minutě podařilo navýšit na 3:0. Po brejkové situaci, kdy se do úniku dostal Marek Pavlík, se po odražené střele nejlépe zorientoval střídající Matouš Kubec a připsal si svou první branku za „A“ mužstvo.


Branky Mojžíře: 13´ z PK a 56´ Aleš Vitásek a 90´ Matouš Kubec

Návštěva: 270 diváků

Sestava Mojžíře: Šimon Kubec – ŽK – Petr Valenta (73´ Michal Svoboda), Adam Jankovský, Josef Růžek, Jan Králik – Jaroslav Zabloudil, Vít Fiala (C), Jan Bartoš, Jakub Novák – ŽK  (83´ Marek Pavlík) – Jakub Zikmundovský (89´ Matouš Kubec), Aleš Vitásek – ŽK

Sestava_Kresice_doma


OSTATNÍ VÝSLEDKY 7. KOLA I. A TŘÍDY – SKUPINA A

Vysledky_7.kolo


Příští utkání:

8. kolo I. A třídy – 10. 10. 2015 – 10:30 – Hřiště TJ Pokratice

TJ POKRATICE vs. TJ MOJŽÍŘ

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *