Poločasové vedení jsme v Pokraticích neudrželi a padli jsme těsně 2:1

Review_Pokratice_venku

8. kolo – I.A třída – skupina A

Sobota 10. 10. 2015 – 10:30 – Hřiště TJ Pokratice

TJ POKRATICE vs. TJ MOJŽÍŘ „A“ 2:1 (0:1)

V 8. kole I. A třídy jsme se v dopoledním utkání střetli v Pokraticích s místním Sokolem. Po předchozích vítězstvích bylo naším cílem opět bodovat. To se nám ale nakonec nepodařilo a z Pokratic jsme odjeli s porážkou 2:1.

Úvod utkání byl velmi vyrovnaný bez větších šancí na obou stranách. Hra se odehrávala spíše od vápna k vápnu a tak oba brankáři byli téměř bez práce. Ve 31. minutě jsme se však dostali do vedení, kdy se po křídelní akci Jakuba Zikmundovského prosadil navrátilec do sestavy Jakub Sikora, který tváří v tvář brankáři domácích nechytatelně zakončil. Více zajímavého již první poločas nenabídl.

Ve druhém poločase domácí ve snaze vyrovnat vrhli všechny síly do útoku a začali nás přehrávat. 15. minut jsme i díky několika úspěšným zákrokům Šimona Kubce úspěšně odolávali, pak se ale domácí v rozmezí 8 minut dokázali dvakrát prosadit a otočili skóre na 2:1. Nejdříve se trefili v 61. minutě po průniku z levé strany a centru do pokutového území střelou z blízka přesně k tyči a podruhé v 68. minutě po střele z přímého volného kopu zpoza naší šestnáctky. Následně pokratičtí trefili ještě tyčku naší branky. Šance jsme ale měli i my. Povedenou střelu Jakuba Sikory vyrazil pokratický brankář na roh a v 90. minutě šťastně zakročil i proti střele patičkou Víta Fialy po standardní situaci. Skóre se tedy již neměnilo a tak jsme z Pokratic odjeli bez bodu.


Branka Mojžíře: 31´ Jakub Sikora

Návštěva: 80 diváků

Sestava Mojžíře: Šimon Kubec – Petr Valenta, Adam Jankovský, Josef Růžek, Jan Králik – Jaroslav Zabloudil, Vít Fiala (C), Jakub Sikora, Aleš Vitásek – Jakub Zikmundovský, Jan Bartoš

Sestava_Pokratice_venku


OSTATNÍ VÝSLEDKY 8. KOLA I. A TŘÍDY – SKUPINA A

Vysledky_8.kolo


Příští utkání:

9. kolo I. A třídy – 17. 10. 2015 – 10:30 – Hřiště TJ Mojžíř

TJ MOJŽÍŘ vs. ASK LOVOSICE „B“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *