Mojžíř si připsal první domácí body, výhru nad Děčínem zařídil jedinou brankou utkání Michal Tichovský

Review_Decin_doma

4. kolo – I.A třída – skupina A

Sobota 12. 9. 2015 – 17:00 – Hřiště TJ Mojžíř

TJ MOJŽÍŘ „A“ vs. FK JUNIOR DĚČÍN 1:0 (1:0)

 

Utkání 4.kola 1.A třídy se nám bude hodnotit velice dobře, protožě jsme doma konečně vyhráli a to s výborným soupeřem, kterým loňský účastník krajského přeboru FK Junior Děčín určitě byl.

Od prvních minut se hrál opět oboustranně výborný fotbal, ale hosté byli přeci jenom aktivnější a měli míč více na svých kopačkách. Po patnácti minutách jsme hru vyrovnali a začali jsme být nebezpeční, kdy v rozmezí dvou minut šel Michal Tichovský dvakrát sám na brankáře, ale bohužel ani jednu šanci nevyužil. Hosté měli také tutovku, vynikající Šimon Kubec ale sólo hostujícího hráče zneškodnil. Ve 40. minutě přišel rozhodující okamžik utkání, Honza Králik z volného přímého kopu od postranní čáry přetáhl balon až na zadní tyč a Michal Tichovský z nemožného úhlu hlavou rozjásal diváky na tribunách, kterých opět přišlo hodně, a vedli jsme 1:0. Těsně po vstřeleném gólu ale Michal Tichovský musel opustit hřiště s naraženým ramenem.

Ve druhém poločase pokračoval výborný fotbal s šancemi na obou stranách, oba brankáři byli ale v tomto zápase vynikající. Šimon Kubec chytil ještě dvě velké tutovky soupeře, když zneškodnil jejich sólové úniky, a hostující brankář zase vychytal další čtyři velké šance našich fotbalistů. Závěr utkání jsme si už pohlídali, ikdyž to místy byly veliké nervy, protože jsme hájili nejtěsnější možné vedení. Po závěrečném hvizdu na hřišti propukla velká radost, porazili jsme velmi dobrý tým a připsali si důležité 3 body.

Teď nás čeká dvojzápas na půdě soupeře, když příští sobotu zajíždíme na velké labské derby do Velkého Března a posilnění touto výhrou chceme tento zápas vyhrát.

A proto MOJŽÍŘ DO TOHO a přívozem pro 3 body.

Autor článku: Michal „Miki“ Kolankiewicz


Branka Mojžíře: 40´ Michal Tichovský

Návštěva: 230 diváků

Sestava Mojžíře: Šimon Kubec – Adam Jankovský, Josef Růžek – ŽK, Jan Bartoš, Jan Králik – Jaroslav Zabloudil, Vít Fiala, Jakub Sikora (C), Aleš Vitásek – Jakub Zikmundovský- ŽK (58´ Pavel Král – ŽK), Michal Tichovský (46´ Marek Pavlík – ŽK, 88´ Michal Svoboda)

Sestava_Decin_doma


OSTATNÍ VÝSLEDKY 4. KOLA I. A TŘÍDY – SKUPINA A

Vysledky_4.kolo

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *