Dva body z Kamenice po bezbrankové remíze a dalším úspěšném penaltovém rozstřelu

Review_Kamenice_venku

10. kolo – I.A třída – skupina A

Sobota 24. 10. 2015 – 14:30 – Hřiště FK Česká Kamenice

FK ČESKÁ KAMENICE vs. TJ MOJŽÍŘ „A“ 0:1 na pen. (0:0)

V rámci 10. kola I. A třídy jsme cestovali k utkání do České Kamenice. Cílem bylo v tomto utkání bodovat a udržet svého soupeře v tabulce pod sebou, což se nám po dvoubodové výhře podařilo.

V úvodních minutách zápasu měli navrch domácí, ale kromě standardních situací si výraznější šanci nevypracovali. Postupem času jsme hru vyrovnali a i nám se podařilo několikrát ohrozit soupeřovu branku. V největší šanci se ocitl Jaroslav Zabloudil, jehož střelu z otočky domácí brankář na poslední chvíli vyrazil. Výraznější šanci už první poločas nepřinesl.

I ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, větší příležitosti ke skórování jsme si však připravili my. Nejprve nastřelil z volného přímého kopu Aleš Vitásek tyč a o malou chvíli později po brejkové situaci nedokázal Jaroslav Zabloudil v těžké pozici trefit poloodkrytou branku domácích. Podruhé v řadě tak naše utkání dospělo k penaltovému rozstřelu.

V něm jsme byli díky 100% úspěšnosti našich střelců a jednomu úspěšnému zákroku Jaroslava Káleckého opět úspěšní, takže jsme si z České Kamenice odvezli cenné 2 body.


Pokutové kopy: 4:5

Proměněné pokutové kopy: Aleš Vitásek, Jakub Sikora, Vít Fiala, Jan Bartoš a Josef Růžek

Návštěva: 100 diváků

Sestava Mojžíře: Jaroslav Kálecký – Petr Valenta, Adam Jankovský, Josef Růžek – ŽK, Jan Králik – Jaroslav Zabloudil, Vít Fiala (C), Jakub Sikora, Aleš Vitásek – Jan Bartoš, Marek Pavlík (65´ Matouš Kubec, 86´ Jiří Eichler)

Sestava_Kamenice_venku


OSTATNÍ VÝSLEDKY 10. KOLA I. A TŘÍDY – SKUPINA AVysledky_10.kolo

Příští utkání:

11. kolo I. A třídy – 31. 10. 2015 – 14:00 – Hřiště TJ Mojžíř

TJ MOJŽÍŘ vs. FK JÍLOVÉ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *