Z Velkého Šenova vezeme po výhře 4:2 důležité 3 body

Review_VelkySenov_venku

6. kolo – I.A třída – skupina A

Sobota 26. 9. 2015 – 13:00 – Hřiště SK Velký Šenov

SK VELKÝ ŠENOV vs. TJ MOJŽÍŘ „A“ 2:4 (1:3)

V šestém kole I. A třídy bylo naším cílem napravit si reputaci po nevydařeném derby ve Velkém Březně. Tentokrát jsme cestovali do Velkého Šenova, kde jsme se utkali s místním SK, a po dobrém výkonu jsme si odvezli všechny 3 body za výhru 4:2.

Hned od začátku jsme hráli aktivně a v první desetiminutovce jsme si připravili dvě zajímavé příležitosti, Aleše Vitáska i Jana Bartoše však vychytal domácí brankář. Své šance měli i domácí, ale první branku utkání jsme vstřelili ve 24. minutě my, kdy Aleš Vitásek zakroutil přímý volný kop pod břevno a vedli jsme 1:0. O 10 minut později však bylo vyrovnáno, podél brankové čáry se šikovně protáhl domácí Skyva a z úhlu prostřelil Šimona Kubce. Hned za 4 minuty jsme se ale opět dostali do vedení, když si domácí srazili do vlastní branky centr ze strany. Těsně před koncem poločasu se ještě stihl trefit Jaroslav Zabloudil, který po centru Jakuba Nováka prostřelil domácího brankáře střelou na zadní tyč.

Ve druhém poločase se domácí pochopitelně ve snaze vyrovnat tlačili mnohem více dopředu, ale většina útoků ztroskotala na naší pozorné obraně. V 68. minutě jsme ale chybovali a domácí vstřelili kontaktní branku na 2:3. Po nedůrazném odkopu se Šenovský útočník Mikula řítil sám na brankáře Šimona Kubce a pohodlně jej obstřelil. Hned vzápětí ale po individuální akci prostřelil domácího brankáře Jan Bartoš a vrátil nám dvougólové vedení, které už jsme udrželi až do závěrečného hvizdu.

Branky Mojžíře: 24´ Aleš Vitásek, 38´ vlastní, 43´ Jaroslav Zabloudil a 71´ Jan Bartoš

Návštěva: 90 diváků

Sestava Mojžíře: Šimon Kubec – Petr Valenta – ŽK, Adam Jankovský, Josef Růžek, Jan Králik – Jaroslav Zabloudil, Vít Fiala (C), Jan Bartoš (82´ Matouš Kubec), Jakub Novák – Jakub Zikmundovský, Aleš Vitásek