Tento týden nás bohužel zasáhla velmi smutná zpráva, když nás navždy opustil velký fotbalový nadšenec, funkcionář a jeden z nejvěrnějších fanoušků mojžířského fotbalu, Oldřich Bičiště.

120190869_3297667556983973_8346098007191588041_n

V nedožitých 70-ti letech odešel velký fanoušek mojžířského fotbalu a fanoušek jeho oblíbených Bohemians Praha. Náš kamarád s přezdívkou Olda měl neskutečný přehled o dění v místním i světovém fotbale.

V mládí hrál za sousední Český Lev Neštěmice, kde později řadu let působil jako funkcionář a z pozice vedoucího mužstva a předsedy klubu se zasloužil o největší úspěchy neštěmického fotbalu. Tím bezpochyby největším byl postup Neštěmic do III. ligy. Český Lev tenkrát postoupil ze druhého místa společně s tehdejším rivalem, ústeckou Armou. Legendární se pro něj tehdy stalo právě i derby s Armou, které skončilo remízou 1:1 a v Neštěmicích mu přihlíželo rekordních 4 500 diváků.

Po letech v Neštěmicích jeho fotbalová cesta pokračovala do Mojžíře, kde se z pozice vedoucího mužstva podílel na jednom z největších úspěchů mojžířského fotbalu, postupu do krajské I. A třídy v roce 2009. Během zaslouženého fotbalového důchodu pak jako fanoušek nevynechal snad žádný zápas našeho klubu, s Áčkem cestoval i na venkovní zápasy a svou přítomností podporoval i mojžířskou mládež.

ZA KLUB TJ MOJŽÍŘ VYJADŘUJEME UPŘÍMNOU SOUSTRAST RODINĚ A VŠEM POZŮSTALÝM.

OLDO, KAMARÁDE, DĚKUJEME ZA VŠE A NIKDY NEZAPOMENEME!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *