Jarní vítězná šňůra na domácím hřišti pokračuje!

Review_VelkySenov_doma

19. kolo – I. A třída – skupina A

Sobota 30. 4. 2016 – 17:00 – Hřiště TJ Mojžíř

TJ MOJŽÍŘ vs. SK VELKÝ ŠENOV 4:0 (2:0)

V 19. kole I. A třídy jsme se znovu po týdnu představili na domácím hřišti, kde jsme přivítali soupeře z Velkého Šenova. Naším cílem samozřejmě bylo potěšit fanoušky další domácí výhrou a posunout se tak do klidného středu tabulky.

Do utkání jsme vstoupili poměrně rozpačitě a především naše kombinace velmi vázla. Přesto jsme se brzy dostali do vedení, když si ve 13. minutě odražený míč po rohovém kopu našel ve vápně Vít Fiala a uklidil ho do sítě. Tato branka nám zvedla sebevědomí a ve zbytku utkání už jsme hosty ze Šenova přehrávali. Ve 31. minutě naší převahu potvrdil gólem na 2:0 Alvin Sukama, který utekl hostující obraně, kličkou oklamal brankáře a pohodlně skóroval do odkryté branky. Další řadu slibných šancí jsme ještě v prvním poločase nedokázali využít. Hosté si za celý poločas vypracovali jen jednu nebezpečnou akci, ale nemířili přesně, takže poločas skončil za stavu 2:0.

I ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře, ale dlouhou dobu se nám nedařilo vsítit třetí rozhodující branku, která by hosty definitivně srazila. Zejména Jaroslav Zabloudil zahodil hned několik gólových šancí. Až v 76. minutě jsme se konečně dočkali, když Vít Fiala našel přesně hlavu Filipa Chrudimského a ten zakončil nechytatelně do protipohybu brankáře Šenova. Pět minut před koncem se dostal na hřiště i veterán Václav Jankovský, který mohl po 2 minutách svého pobytu na hřišti přidat čtvrtou branku, ale svou šanci, kdy se zjevil sám před brankářem, neproměnil. V samotném závěru zcela selhala obrana hostů a na samotného brankáře se tak řítil Jaroslav Zabloudil a Václav Jankovský. První jmenovaný si obhodil nešťastného brankáře, dovezl míč do prázdné branky a napravil si tak reputaci po předchozích zahozených šancích. Utkání tak skončilo jasnou výhrou 4:0 a naše jarní vítězná šňůra před domácími fanoušky tak dále pokračuje. Ve druhém utkání za sebou jsme navíc udrželi čisté konto.

Branky: 13´ Vít Fiala, 31´ Alvin Sukama, 76´ Filip Chrudimský a 89´ Jaroslav Zabloudil

Sestava Mojžíře: Jaroslav Kálecký – Jan Králik, Adam Jankovský, Josef Růžek, Jiří Mach – Jaroslav Zabloudil, Vít Fiala (C), Filip Chrudimský, Jakub Sikora – Alvin Sukama (71´ Jan Sládeček), Michal Tichovský (2´ Vilém Kmec, 85´ Václav Jankovský)

ŽK: 0:2 (36´ Vladimír Hejl, 41´ Kryštof Herejk)

Rozhodčí: Vojtěch Dvorský – Jiří Trutnovský, Martin Eichler

Návštěva: 160 diváků