Po famózním obratu z 0:2 na 4:2 zůstáváme v čele tabulky

review_oldrichov_doma

8. kolo – I. A třída – skupina A

Sobota 15. 10. 2016 – 16:00 – Hřiště TJ Mojžíř

TJ MOJŽÍŘ vs. TJ OLDŘICHOV 4:2 (1:2)

Šlágr kola se hrál na Ústecku. První Mojžíř přivítal čtvrtý Oldřichov. Moc lidí před sezónou asi netipovalo, že by právě tyto dva týmy bojovaly na špici tabulky. Úvod utkání byl vyrovnaný, do vedení šel ale Oldřichov. Ve 26. minutě neudržel brankář Michal Kubec střílenou přihrávku z nulového úhlu a hostující Pavel Sedláček hbitě dorazil míč za jeho záda. A ve 35. minutě bylo pro domácí ještě hůř. Po centru do vápna se ke střele dostal opět Sedláček a Kubec byl bezmocný. Domácí se ale stihli oklepat a ještě do poločasu snížili. Ve 41. minutě se na hranici vápna objevil Jakub Sikora a pěknou střelou snížil na poločasových 1:2.

Vstup do druhého poločasu byl jasně v režii domácích. Oldřichov se dostal pod tlak a dvacet minut se prakticky nedostal do hry. Do jeho vápna létal jeden centr za druhým. A brzy přišel obrat. Nejprve v 54. minutě vyrovnal Marek Pavlík. Ten samý hráč se prosadil za další dvě minuty. A domácí rázem vedli 3:2. Oldřichov se pak z tlaku vymanil, snažil se, ale vyloženou šanci si prakticky nevytvořil. Pět minut před koncem pak přišlo rozhodnutí, když čtvrtou branku Mojžíře přidal velmi dobře hrající Jakub Sikora.

Domácí tak pokračují v podzimní jízdě a nadále si užívají vedení v tabulce. Naopak Oldřichov podruhé v řadě prohrál. V dalším kole jede Mojžíř k dalšímu šlágru na půdu druhého Jílového, Oldřichov doma hostí v krizi se nacházející Střekov.

Ohlasy k zápasu

Miroslav Nosek, vedoucí TJ Mojžíř: „Začátek byl vyrovnaný, hostům se povedly dvě akce a s námi to nevypadalo dobře. Pomohla nám branka do poločasu. Po změně stran jsme byli jasně lepší a nakonec zaslouženě vyhráli. Oceňuji bojovnost všech hráčů, ta byla příkladná.“

Filip Čutík, hráč TJ Oldřichov: „Po vyrovnaném začátku se nám podařilo vstřelit dvě branky. Škoda domácího snížení. Po změně stran nás Mojžíř dvacet minut tlačil, tam se rozhodlo. Pak jsme se snažili, ale vyložená šance tam nebyla.“

Zdroj: fotbalunas.cz

Branky: 41´ a 85´ Jakub Sikora a 54´ a 56´ Marek Pavlík – 26´ a 35´ Pavel Sedláček

Sestava Mojžíře: Michal Kubec – Jan Králik, Adam Jankovský, Pavel Král, Jiří Mach – Jaroslav Zabloudil (85´ Jakub Zikmundovský), Jakub Sikora, Josef Růžek, Petr Valta – Marek Pavlík (74´ Michal Tichovský), Aleš Vitásek

ŽK: 3:3 (67´ Marek Pavlík, 80´ Michal Tichovský a 90´ Michal Kubec – 66´ Pavel Sedláček, 79´ Kamil Hoffman a 87´ Pavel Holub)

Rozhodčí: Lukáš Vlk – Bohuslav Matys, Zbyněk Dušík

Návštěva: 220 diváků