Na umělé trávě v Děčíně jsme utrpěli dosud nejvyšší porážku v sezóně

Review_Decin_venku

17. kolo – I. A třída – skupina A

Neděle 17. 4. 2016 – 17:00 – Umělá tráva FK Junior Děčín

FK JUNIOR DĚČÍN vs. TJ MOJŽÍŘ 5:1 (3:1)

V neděli jsme na umělé trávě v Děčíně změřili síly s místním Juniorem, který na jaře zatím neztratil ani bod. Svou sérii vítězství se mu bohužel podařilo prodloužit i po zápase s námi.

Domácí začali velmi aktivně a hned ve třetí minutě se radovali z branky. Ta však nebyla pro ofsajd uznána. V sedmé minutě už se ale skóre měnilo, když si na centr ze strany naběhl děčínský Viktor Bílek a přesně zakončil. Na první gól Junioru jsme ale dokázali velmi rychle odpovědět, když se hned o minutu později opřel do míče po rohovém kopu Jan Sládeček a vyrovnal. Ani stav 1:1 ale dlouho nevydržel. Ve 13. minutě totiž poslal svůj tým opět do vedení domácí Zdeněk Michalec, který hlavou uklidil míč za záda Jaroslava Káleckého. Hned po rozehrání jsme chybovali a Martin Stach nás přízemní střelou k tyči zpoza vápna potrestal potřetí. Po úvodní patnáctiminutovce, ve které padly 4 branky, se hra trochu uklidnila a stav 3:1 již vydržel až do konce poločasu.

Ve druhém poločase náš útok nebyl vůbec nebezpečný. Ani Děčín se už nikam příliš nehnal, ale přesto přidal ještě další dvě branky. V 54. minutě to byl Daniel Horák, který chytrou patičkou překvapil Jaroslava Káleckého a zvýšil na 4:1. Skóre uzavřel svou druhou brankou v zápase Viktor Bílek, když znovu dokázal využít centru ze strany a hlavou skóroval. Z Děčína jsme tedy odjížděli s porážkou 5:1, která pro nás znamená dosud nejvyšší prohru v probíhající sezóně.

Branky: 7´ a 72´ Viktor Bílek, 13´ Zdeněk Michalec, 14´ Martin Stach a 54´ Daniel Horák – 8´ Jan Sládeček

Sestava Mojžíře: Jaroslav Kálecký – Jan Sládeček, Adam Jankovský, Josef Růžek, Jan Králik – Jaroslav Zabloudil, Filip Chrudimský, Jakub Sikora (C), Aleš Vitásek – Alvin Sukama (70´ Marek Pavlík), Michal Tichovský (28´ Jiří Mach)