Tři body zůstaly po nepříliš přesvědčivém výkonu v Mojžíři

Review_Hostovice_doma

14. kolo – I.A třída – skupina A

Sobota 26. 3. 2016 – 15:00 – Hřiště TJ Mojžíř

TJ MOJŽÍŘ vs. SK HOSTOVICE 3:2 (1:1)

Po dlouhé zimní pauze jsme se v úvodním kole jarní části I. A třídy střetli v derby utkání s posledními Hostovicemi. Vzhledem k postavení obou týmů v tabulce a naší výhodě domácího prostředí bylo naší povinností získat 3 body. To se nám nakonec podařilo, ale vítězství se rozhodně nerodilo lehce.

Do utkání jsme totiž vstoupili velmi vlažně, za což nás hned ve 12. minutě potrestal hostující Martin Gajdoš, který po sérii chyb v naší obraně dorazil střelu svého spoluhráče za záda Šimona Kubce a poslal svůj tým do vedení. Hned vzápětí mohli hosté zvýšit svůj náskok, ale v jasné šanci minuli naši branku. Ve 23. minutě už se mohli radovat i naši fanoušci, z přímého kopu zpoza vápna se totiž krásně trefil Aleš Vitásek a vyrovnal na 1:1. Za tohoto stavu také skončil první poločas, protože ani jeden ze soupeřů již žádnou ze svých šancí využít nedokázal.

Do druhého poločasu jsme poměrně výrazně přeskupili své řady a dá se říci, že to přineslo své ovoce, i když náš výkon měl i tak k ideálu stále daleko. Do vedení jsme se dostali v 61. minutě zásluhou Michala Tichovského. Ten po standardní situaci dokázal v souboji přehlavičkovat hostujícího brankáře a poslat míč za jeho záda. Od 70. minuty jsme navíc hráli proti oslabenému soupeři, protože po druhé žluté kartě byl vyloučen hostovický Petr Sibal. Početní převahy jsme dokázali využít v 86. minutě, kdy se prudkou přízemní střelou z hranice pokutového území prosadil Jakub Sikora. Hosté ale hned z protiútoku snížili na 3:2 brankou Jakuba Pokorného a trochu tak ještě zdramatizovali závěr zápasu. Vedení 3:2 jsme však již udrželi a mohli jsme se tak i přes nepříliš přesvědčivý výkon radovat ze zisku prvních tří jarních bodů.


Branky: 23´ Aleš Vitásek, 61´ Michal Tichovský a 86´ Jakub Sikora – 12´ Martin Gajdoš a 88´ Jakub Pokorný

Sestava Mojžíře: Šimon Kubec – Jan Králik, Adam Jankovský, Josef Růžek, Filip Chrudimský – Jaroslav Zabloudil (80´ Jan Sládeček), Vít Fiala, Jakub Sikora (C), Aleš Vitásek – Michal Tichovský (82´ Alvin Sukama), Vilém Kmec (46´ Jiří Mach)

ŽK: 1:5, ČK: 0:1 (70´ Petr Sibal)

Návštěva: 210 diváků

Sestava_Hostovice_doma


OSTATNÍ VÝSLEDKY 14. KOLA I. A TŘÍDY – SKUPINA AVysledky_14.kolo

Příští utkání:

15. kolo I. A třídy – 2. 4. 2016 – 17:00 – Umělá tráva FK Ústí n.\L.

SK BRNÁ vs. TJ MOJŽÍŘ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *