Nad druhým celkem soutěže jsme vedení neudrželi a prohráli jsme těsně 1:2

Review_Jilove_doma

11. kolo – I.A třída – skupina A

Sobota 31. 10. 2015 – 14:00 – Hřiště TJ Mojžíř

TJ MOJŽÍŘ „A“ vs. FK JÍLOVÉ 1:2 (1:0)

V 11. kole I. A třídy jsme v dalším domácím utkání změřili síly s druhým celkem tabulky z Jílového, který se pyšní nejlepším útokem v soutěži. Útočnou sílu soupeře se nám v prvním poločase podařilo otupit, v tom druhém jsme ale dvakrát inkasovali a protože my jsme se prosadili jen jednou, odvezli si hosté všechny tři body.

Do zápasu jsme stejně jako v minulém domácím utkání s Lovosicemi vstoupili aktivně a také jsme šli opět brzy do vedení. Již ve 4. minutě pohotově uklidil míč odražený po rohovém kopu za brankáře hostí Jan Bartoš. O chvíli později to mohlo být o dvě branky, to když centroval Vít Fiala a Marek Pavlík zhruba ze značky pokutového kopu střílel bez přípravy těsně nad branku. Poté se hosté postupně dostávali do hry a i oni měli své šance, vždy ale ztroskotali na pozorném Šimonu Kubcovi.

Hned ve třetí minutě druhého poločasu přišlo vyrovnání. Po nedorozumění mezi Josefem Růžkem a brankářem Šimonem Kubcem odpískal hlavní rozhodčí „malou domů“ a hosté tak měli možnost zahrávat nepřímý volný kop z velmi výhodné pozice uvnitř pokutového území. Hostující Drahoňovský trefil přesně do šibenice a vyrovnal na 1:1. Hra se poté odehrávala spíše od vápna k vápnu bez větších šancí na obou stranách. Až přišla 73. minuta a rozhodující branka utkání. Poté, co se nám podařilo odvrátit míč po standardní situaci Jílového, se míč vrátil zpět do našeho vápna a nikým nekrytý útočník hostů byl u míče dříve než náš brankář a překonal jej úspěšnou hlavičkou. I přes naši snahu alespoň vyrovnat jsme si výraznější příležitost ke vstřelení branky již nepřipravili a z utkání jsme tak odešli poraženi.

Branka Mojžíře: 4´ Jan Bartoš

Návštěva: 220 diváků

Sestava Mojžíře: Šimon Kubec – Petr Valenta, Adam Jankovský, Josef Růžek, Jan Králik – ŽK – Jaroslav Zabloudil, Vít Fiala (C), Jan Bartoš, Aleš Vitásek – Jakub Zikmundovský (59´ Jakub Novák), Marek Pavlík (79´ Michal Svoboda)