Dohrávku v Libochovicích jsme po obratu ve druhé půli zvládli vítězně

4

14. kolo – I. A třída – skupina A

Úterý 1. 5. 2018 – 14:00 – Hřiště FK Libochovice

FK LIBOCHOVICE vs. TJ MOJŽÍŘ 1:2 (1:0)

Vzhledem k důležitosti utkání se nehrál příliš pohledný fotbal. Jako první jsme se z branky radovali my, ale ne na dlouho. Po centru Jana Sládečka se trefil Vít Fiala, ale branka nebyla uznána pro ofsajd. Udeřilo tak na druhé straně. S trestného kopu těsně za vápnem otevřel tvrdou ranou skóre bývalý ligový hráč Aleš Pikl.

Ve druhém poločase, který byl plný emocí a osobních soubojů, jsme přidali na pohybu a domácí jsme zatlačili na jejich polovinu. Gólově se nám podařilo prosadit v 64. minutě, kdy si na další centr Jana Sládečka naskočil Jiří Mach a trefil se přesně k tyči. Nedlouho na to si našel odražený míč těsně za vápnem Jan Sládeček a střelou z první nedal domácímu brankáři šanci zasáhnout. V závěrečné dvacetiminutovce už oba brankáři z několika šancí za svá záda žádný míč nepropustili, takže jsme mohli slavit obrat a zisk důležitých tří bodů.

Ohlasy k zápasu

Michal Kubec, trenér TJ Mojžíř„Důležité vítězství v boji o záchranu. Trochu jsme si napravili reputaci po nepovedeném derby.“

Zdroj: Ústecký deník

Branky: 40´ Aleš Pikl – 64´ Jiří Mach a 68´ Jan Sládeček

Sestava Mojžíře: Dominik Čurda – Jan Králik, Pavel Král, Adam Jankovský, Jiří Mach (81´ Ivo Kolařík) – Michal Vobecký, Vít Fiala, David Kubala (64´ Jaroslav Zabloudil), Jan Sládeček (90´ Pavel Valenta) – Aleš Vitásek, Michal Tichovský (78´ Michal Vondráček)

ŽK: 3:3 (55´ Jan Šturm, 87´ Martin Jelínek a 88´ Vojtěch Hurt – 69´ Pavel Král, 72´ Michal Tichovský a 88´ Michal Vobecký)

Rozhodčí: Jindřich Čáka – Viktor Říha, Libor Novotný

Návštěva: 100 diváků