V České Kamenici se nám branku vstřelit nepodařilo a odjíždíme tak bez bodů

11900114_862862213797865_8298486598512318672_o

16. kolo – I. A třída – skupina A

Sobota 7. 4. 2018 – 16:30 – Hřiště FK Česká Kamenice

FK ČESKÁ KAMENICE vs. TJ MOJŽÍŘ 3:0 (1:0)

Úvodní poločas příliš fotbalové krásy nenabídl. Přesto měly během opatrného oťukávání oba týmy po dvou velkých šancích, Kamenice navíc dokázala jednu přetavit v gól. Brance předcházela naše laciná ztráta a také šťastný odraz domácích po nepovedené střele. Míč skončil před domácím Cempírkem, který už nemohl zblízka minout.

Ve druhém poločase jsme se chtěli pokusit o zvrat, to nám ale překazila hned úvodní minuta. V pokutovém území byl totiž jasně faulován hostující Fiala, jenže sudí penaltu nenařídil, a zatímco jsme se vztekali, domácí z rychlého brejku navýšili na 2:0. To nás velmi rozhodilo a už jsme se poté nedokázali soustředit na hru a spíše jsme se věnovali debatám s rozhodčím. Těsně před koncem ještě z trestného kopu přesnou střelou zvýšil na konečných 3:0 domácí Mach.

Ohlasy k zápasu

Pavel Mokráček, trenér FK Česká Kamenice„Za tři body jsme samozřejmě moc rádi. Vedlo k nim několik faktorů. Herní kázeň, disciplína, dobrá obrana a produktivita v koncovce. Utkání bylo velmi opatrné, hosté byli výborně fyzicky připraveni. Ale kluci to zvládli. Bylo to podle mě zasloužené vítězství.“

Michal Kubec, trenér TJ Mojžíř„Ta penalta byla vidět až z Markvartic, bohužel sudí ji neviděli. My jsme ale přestali hrát, což se prostě stávat nesmí. Od většího přídělu nás uchránil brankář Šimon Kubec, odehráli jsme špatný zápas.“

Zdroj: Ústecký deník / Děčínský deník

Branky: 38´ a 46´ Lukáš Cempírek a 83´ Roman Mach

Sestava Mojžíře: Šimon Kubec – Jan Králik, Václav Bláha, Pavel Král, Zdeněk Stárek – Lukáš Schmied, Vít Fiala, David Kubala (80´ Michal Vondráček), Jan Sládeček (83´ Pavel Valenta) – Marek Pavlík, Aleš Vitásek

ŽK: 3:4 (16´ Pavel Vaněk, 34´ Alexandr Hodač a 44´ Lukáš Cempírek – 16´ Zdeněk Stárek, 50´ Marek Pavlík, 52´ Pavel Král a 58´ Václav Bláha)

Rozhodčí: Bohouš Matys – Lukáš Vlk, Jaroslav Jirsák

Návštěva: 120 diváků