Představení posil před novou sezónou!

Valta_Schmied2
Petr Valta a Lukáš Schmied

Po téměř dvouletém hostování v sousedních Neštěmicích se do našeho týmu vrací univerzál PETR VALTA (vpravo). Další posilou je LUKÁŠ SCHMIED (vlevo), který v našem týmu v minulosti také již působil a který přichází na přestup z Chlumce. V minulé sezóně však hostoval na Střekově, kde patřil k nejlepším střelcům týmu!

Starek

Zdeněk Stárek

V mojžířském dresu se v nové sesóně představí i ZDENĚK STÁREK, který se tak po letech vrací do týmu, kde s fotbalem začínal. Zdeněk v posledních sezónách patřil k oporám Střekova. Nyní věříme, že bude patřit k oporám naší záložní řady!

Michal Kubec

Michal Kubec

Další letní posilou je brankář a mojžířský odchovanec MICHAL KUBEC, který přichází na přestup z Chlumce, kde dlouhá léta plnil roli jedničky. Michal tak v našem týmu doplní bratrské duo Šimon a Matouš Kubcovi.

Mach

Jiří Mach

Další posilou tentokrát do obranných řad je JIŘÍ MACH. Jirka působil v mojžířském dresu již v loňské sezóně a patřil ke stabilním členům naší obrany. Nyní se nám podařilo jeho hostování z Chlumce přetavit v přestup!

ODCHODY

Naopak v našem týmu již nebude dále působit FILIP CHRUDIMSKÝ, který se po půlročním hostování vrací zpět na Střekov. Pouze jarní část sezóny náš dres také oblékala dvojice ALVIN SUKAMA a VILÉM KMEC. Oba hráči se vrátili zpět do mateřských Neštěmic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *