review_lovosice_venku

11. kolo – I. A třída – skupina A

Sobota 5. 11. 2016 – 10:15 – Hřiště ASK Lovosice

ASK LOVOSICE vs. TJ MOJŽÍŘ 6:0 (1:0)

Domácí měli parádní nástup do utkání, naopak hosté byli hodně zaskočeni. Už v první minutě mohl dostat Lovosice do vedení Krpeš, branku ale netrefil. Po pět minutách už domácí vedli. Krpeš našel Espinosu, který prostřelil Michala Kubce v brance hostí. Lovosice pak ale vyklidily pozice, hosté vyrovnali hru a začali se dostávat do šancí. V domácí brance však stál Šafránek, který má v poslední době výbornou formu. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0.

Po změně stran byly opět aktivnější Lovosice, které se tlačily za druhým gólem. Ten přišel v 62. minutě, když Marčaník využil minely jednoho z hostujících obránců a prostřel Kubce. Za dalších šest minut přišla třetí a rozhodující rána. Marčaník si zaběhl za obranu, Kubec nevyběhl a Lovosice vedly – 3:0. Mojžíř poté odpadl, domácí chodili do rychlých brejků a ještě třikrát skórovali. V 72. minutě se podruhé v utkání trefil Espinosa, deset minut před koncem přidal pátou lovosickou trefu Michal Klouček. V poslední minutě pak Antonín Marčaník uzavřel hattrick a dal na konečných 6:0.

Ohlasy k zápasu

Pavel Doležal, trenér ASK Lovosice: „Měli jsme perfektní vstup do zápasu. Kdybychom vedli po pěti minutách 3:0, nikdo by se nedivil. Pak ale kluci vyklidili pozice, začali míče nakopávat a soupeř se dostal do hry. Naštěstí jsme se mohli spolehnout na Šafránka. Po změně stran se naše hra zase zvedla, po třetí brance už soupeř odpadl. Kluci zaslouží pochvalu.“

Miroslav Nosek, vedoucí TJ Mojžíř: „Začátek byl hrozný, tam jsme mohli dostat tři branky. Pak se to vyrovnalo. Po změně stran ale byly Lovosice lepší a zaslouženě vyhrály. Náš výkon byl katastrofální, je to facka, která by nemusela být na škodu.“

Zdroj: fotbalunas.cz

Branky: 5´ a 72´ Roberto Espinosa, 62´, 68´ a 90´ Antonín Marčaník a 80´ Michal Klouček

Sestava Mojžíře: Michal Kubec – Jan Králik, Adam Jankovský, Pavel Král (79´ Jakub Bernášek), Josef Růžek (77´ Jiří Mach) – Jaroslav Zabloudil (57´ Vít Fiala), Zdeněk Stárek, Jakub Sikora, Petr Valta – Marek Pavlík, Aleš Vitásek

ŽK: 1:0 (57´ Martin Husar)

Rozhodčí: Karel Rouček – Filip Živnůstka, Marek Doležal

Návštěva: 50 diváků