Další obrat v domácím utkání znamená posun na druhé místo tabulky

review_kamenice_doma

3. kolo – I. A třída – skupina A

Sobota 10. 9. 2016 – 17:00 – Hřiště TJ Mojžíř

TJ MOJŽÍŘ vs. FK ČESKÁ KAMENICE 2:1 (0:0)

V sobotu jsme na domácím hřišti přivítali hosty z České Kamenice. Střetly se dva celky, které po dvou kolech získaly shodně šest bodů. V prvním poločase se hrál vyrovnaný a důrazný fotbal. Šance byly na obou stranách, ale jak domácí Šimon Kubec, tak hostující Martin Vaněk gól za svá záda nepustili. I proto se šlo do kabin za stavu 0:0.

Po změně stran už začaly padat branky. A jako první se prosadili hosté z České Kamenice. Stoper Pavel Král vyrobil obrovskou hrubku. Míč mu sebral velezkušený Jiří Mitruška, který si záhy poradil i s brankářem Šimonem Kubcem. Utkání se nám však nakonec i za podpory fanoušků podařilo otočit. V 71. minutě se do míče opřel Jakub Sikora a propálil vše včetně brankáře Vaňka. V dalším průběhu utkání nám narostla křídla a deset minut před koncem rozhodl tradiční „hrdina“. Po závaru ve vápně se míč dostal k Marku Pavlíkovi, který nám vystřelil tři body. Spíše remízové utkání tak nakonec skončilo naším vítězstvím a zůstáváme tak i nadále stoprocentní.

Ohlasy k zápasu

Miroslav Nosek, vedoucí TJ Mojžíř: „Česká Kamenice byla zatím nejtěžším soupeřem, se kterým jsme hráli. Byl to vyrovnaný fotbal, ale my to nakonec obrátili. V první půli se toho moc neudálo. Po změně stran pak rozhodl Pavlík. Jeho bojovnost by měla být příkladem pro ostatní. Podle mě zasloužené vítězství.“

Pavel Mokráček, trenér FK Česká Kamenice: „Tady se prostě nevyhrává. Hrajete proti čtrnácti, navíc vám rozhodně nefandí domácí diváci. Slušně řečeno. Je to škoda, myslím si, že na bod jsme tady měli. Ale je to těžké, když nás hlavní rozhodčí prakticky nepouštěl do hry.“

Zdroj: fotbalunas.cz

Branky: 71´ Jakub Sikora a 80´ Marek Pavlík – 62´ Jiří Mitruška

Sestava Mojžíře: Šimon Kubec – Jan Králik (58´ Josef Růžek), Adam Jankovský, Pavel Král, Jiří Mach – Jaroslav Zabloudil, Vít Fiala (C), Jakub Sikora, Petr Valta (76´ Zdeněk Stárek) – Marek Pavlík (85´ Jakub Zikmundovský), Aleš Vitásek

ŽK: 3:3 (78´ Pavel Král, 84´ Marek Pavlík a 90´ Jiří Mach – 31´Jan Čvančara, 32´ Alexandr Hodač a 76´ Pavel Vaněk)

Rozhodčí: Jiří Šmíd – Petr Kolátor, Martin Holly

Návštěva: 190 diváků