Proti lovosické rezervě jsme uspěli po penaltovém rozstřelu

Review_Lovosice_doma

9. kolo – I.A třída – skupina A

Sobota 17. 10. 2015 – 10:30 – Hřiště TJ Mojžíř

TJ MOJŽÍŘ „A“ vs. ASK LOVOSICE „B“ 2:1 na pen. (1:0)

O tomto víkendu pokračovala I. A třída již svým 9. kolem a naše mužstvo se v něm utkalo s rezervou Lovosic. Po zápase v Pokraticích se jednalo o dalšího soupeře z horní poloviny tabulky.

Již od úvodních minut jsme na svého soupeře vlétli a hned ve 4. minutě se po krásné individuální akci trefil přesně k tyči v poslední době velmi dobře střelecky naladěný Jakub Sikora. Do dalších dvou velkých příležitostí se dostal Jakub Zikmundovský, ale bohužel neuspěl. Nebezpečná byla i hlavička Pavla Krále po rohovém kopu. Zahrozilo však i na druhé straně, kdy se proti tvrdé střele hostí zaskvěl výborným reflexem Jaroslav Kálecký, který si připsal vůbec první start za naše „A“ mužstvo. Vyložených šancí jsme si tedy připravili mnohem více než hosté, do kabin jsme však po prvním poločase odcházeli jen z hubeným vedením 1:0.

Druhý poločas už tolik zajímavého nenabídl. Za zmínku stojí jen situace ze 70. minuty, kdy Vít Fiala hlavičkoval těsně mimo, a vyrovnávací branka hostí. Ta padla po rychlém protiútoku lovosických zhruba 10 minut před koncem, kdy se hostující útočník prosadil po úniku ze strany přízemní střelou na zadní tyč.

Po 90. minutách tak svítilo na výsledkové tabuli skóre 1:1 a o vítězi musel rozhodnout penaltový rozstřel. Za Mojžíř se postupně trefili Aleš Vitásek, Jakub Sikora, Vít Fiala a Pavel Král. A zatímco naši střelci byli 100%, Jaroslav Kálecký dokázal zneškodnit hned dvě penalty hostí, takže bonusový druhý bod zůstal v Mojžíři.

Branka Mojžíře: 4´ Jakub Sikora

Proměněné pokutové kopy: Aleš Vitásek, Jakub Sikora, Vít Fiala a Pavel Král

Návštěva: 120 diváků

Sestava Mojžíře: Jaroslav Kálecký – Adam Jankovský, Josef Růžek, Pavel Král, Jan Králik – Jaroslav Zabloudil, Vít Fiala (C), Jakub Sikora, Aleš Vitásek – Jakub Zikmundovský, Marek Pavlík – ŽK (66´ Michal Svoboda)