V derby ve Velkém Březně jsme neuspěli, když jsme svému soupeři podlehli výsledkem 0:2

Review_VelkeBrezno_venku

5. kolo – I.A třída – skupina A

Sobota 19. 9. 2015 – 16:30 – Hřiště FK Velké Březno

FK VELKÉ BŘEZNO vs. TJ MOJŽÍŘ „A“ 2:0 (1:0)

V pátém kole I. A třídy jsme se v labském derby utkali na hřišti ve Velkém Březně s místní Jiskrou. Již v úvodu utkání musel pro krvácející tržnou ránu v obličeji po tvrdém hlavičkovém souboji z utkání odstoupit náš kapitán Jakub Sikora. To běžela teprve 8. minuta. Zranění našeho kapitána nás zřejmě poznamenalo natolik, že v následujících minutách prvního poločasu byli výrazně aktivnější domácí, kteří nám zle zatápěli. Prosadit se však dokázali jen jednou a tak byl stav po prvním poločase 1:0 pro domácí.

Do druhé půle jsme šli s tím, že se pokusíme zvrátit nepříznivý stav, ovšem hned v první minutě jsme po hrubé chybě v rozehrávce darovali domácím dvougólové vedení. V dalším průběhu utkání jsme domácí přehrávali a drželi míč více na svých kopačkách, ale žádnou výraznější šanci ke skórování jsme si nevytvořili. Rozhodčí tedy zápas ukončil za stavu 2:0 pro domácí fotbalisty Velkého Března.

Návštěva: 300 diváků

Sestava Mojžíře: Šimon Kubec – Adam Jankovský, Josef Růžek, Jan Bartoš – ŽK, Petr Valenta – ŽK (73´ Jan Králik) – Michal Svoboda (77´ Jakub Novák), Vít Fiala, Jakub Sikora – C (8´ Marek Pavlík), Aleš Vitásek – Jaroslav Zabloudil, Jakub Zikmundovský (58´ Pavel Král)