14707857_1120666321350785_3925870268835411803_o

21. kolo – I. A třída – skupina A

Sobota 12. 5. 2018 – 17:00 – Hřiště FK Neštěmice – UMT

TJ MOJŽÍŘ vs. TJ OLDŘICHOV 2:4 (1:3)

Do utkání s lídrem soutěže z Oldřichova jsme vstoupili až s přílišným respektem a ten nás za to už ve druhé minutě po nedorozumění naší obrany s brankářem potrestal brankou na 0:1, kterou vstřelil Jaroslav Hrubý. Už ve 13. minutě to bylo 2:0, když se prosadil zkušený Pavel Sedláček. Další zaváhání naší obrany přišlo ve 31. minutě, kdy po standardní situaci zvyšoval už na 3:0 jednoduchou dorážkou do prázdné branky Zdeněk Vosátka. Těsně před koncem poločasu pak chyboval i hostující brankář, který nezvládl rozehrávku, namazal míč Lukáši Schmiedovi a ten snížil na 1:3.

Druhý poločas jsme bohužel otevřeli jednoduchou ztrátou míče ve středu hřiště a pro Oldřicha Zíchu už nebylo těžké míč po rychlém brejku dopravit do odkryté branky – 1:4. Po této brance už Oldřichov spíše vyčkával a ani naše zlepšená hra už nic zásadního nepřinesla. Až v 90. minutě se po faulu na Aleše Vitáska prosadil přesnou ranou k pravé tyči z pokutového kopu ve střelecké formě hrající Lukáš Schmied a upravil tak výsledek na konečných 2:4.

Ohlasy k zápasu

Michal Kubec, trenér TJ Mojžíř„Z obou stran se hrál pěší fotbal, chyběla tomu šťáva, chuť, zápal pro hru. Všechny tři branky jsme soupeři darovali naší špatnou komunikací a nedůrazem ve velkém vápně. Ve druhé půli jsme naši hru zlepšili, bohužel jsme opět zbytečně inkasovali. Přísnější měřítko by za výkon snesl pouze Schmied.“

Zdroj: Ústecký deník

Branky: 45´ a 90´ Lukáš Schmied – 2´ Jaroslav Hrubý, 13´ Pavel Sedláček, 31´ Zdeněk Vosátka a 50´ Oldřich Zícha

Sestava Mojžíře: Dominik Čurda – Jan Králik, Adam Jankovský, Václav Bláha, Jiří Mach – David Kubala, Vít Fiala, Jakub Sikora (81´ Lukáš Polcar), Jan Sládeček (63´ Michal Vondráček) – Lukáš Schmied, Aleš Vitásek

ŽK: 0:3 (45´ Tomáš Průša, 47´ Jaroslav Hrubý a 64´ Oldřich Zícha)

Rozhodčí: Libor Šimeček – Miroslav Sabo, Tomáš Červený

Návštěva: 60 diváků